Kalendārs

Pasākumu norises datumi:

2018.gada 12.jūlijs un 16.augusts

 

Tikšanās, pulcēšanās un starta vieta netiek mainīta – pie Ventspils “Piejūras kempinga” administrācijas ēkas, Vasarnīcu iela 56, kā arī finišspie Ventspils “Zilā karoga” pludmales galvenās ieejas

Lieliskā komandas garā, ar objektu meklēšanas un atpazīšanas uzdevumiem, atjautības jautājumiem, aizvadīsim vienu no vasaras ceturtdienas vakariem. Kā zināms, tad iepriekš pasākumi guvuši lielu atsaucību, tādēļ turpināsim iesākto, pēc labākajām tradīcijām. Pēc foto attēliem atpazīsim un meklēsim dažādas Ventspils vietas, apmeklēsim tās ar velo, lai uzņemtu katras komandas individuālu foto, lai finišā būtu iespējams noteikt veiklākos un uzmanīgākos uzdevumu pildītājus. Labākajām komandām neizpaliks arī balvas no veikala “VentVelo”, bet visiem pasākuma dalībniekiem būs iespējams veldzēties ar atspirdzinošiem dzērieniem.

Komandu reģistrācija pasākuma dienā jau no plkst. 18:30, savukārt starts plkst. 19:00. Iepriekš aicinām savu komandu pieteikt veikalā “VentVelo” Rindas ielā 44, zvanot pa tālruni 27583888, vai rakstot uz e-pastu ventvelo@ventvelo.lv dalībnieku vārdus, uzvārdus un komandas nosaukumu. Individuālos interesentus, bet aktīvus velo braucējus, pēc nejaušības principa, sakomplektēs pa komandām organizatori. Dalības maksa 1 EUR no personas, bērniem līdz 12 g.v. bez maksas.

Aicinām piedalīties pasākumā ikvienu ventspilnieku un pilsētas viesi, jo pasākums ir bez vecuma ierobežojumiem un paredzēts jebkādai sportiskai sagatavotībai. Un, ja arī kāds vēlas piedalīties, bet nav sava velo, tad “VentVelo” nomas punktos – Vasarnīcu iela 56, Kuldīgas iela 32, Rindas iela 44 – to būs iespējams iznomāt par īpaši izdevīgu cenu pasākuma dalībniekiem.